INICI / ESTUDIS / ESO

ESO

1r ESO

Ángela Vallespir Algabaavallespir@iesisidormacabich.esProf 1r Eso A: Projectes interdisciplinars
Dia i hora atenció a pares i mares: Dijous 13.05
César Perelló Miróncperello@iesisidormacabich.esProf: Educació plàstica i visual I
Dia i hora atenció a pares i mares: Divendres 8.55
Eguzkiñe Barroso Olivaresebarroso@iesisidormacabich.esProf: Educació física
Tutor de Grup: 4t ESO C
Dia i hora atenció a pares i mares: Dilluns 11.05
Elvira Ramon Rieraeramon@iesisidormacabich.esProf: Música I
Tutor de Grup: 1r Eso A
Dia i hora atenció a pares i mares: Divendres 11:05
Irene del Mar Torres Colomaritorres@iesisidormacabich.esProf: Llengua castellana i literatura
Tutor de Grup: 2n ESO C
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 9.50
Lali Grau Sepúlvedaegrau@iesisidormacabich.esProf: Geografia i història
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimecres 11.05
Lia Riemer Nadallriemer@iesisidormacabich.esProf: Religió
Dia i hora atenció a pares i mares: Dijous 8.55
Mª Teresa Pulido Sánchezmpulido@iesisidormacabich.esProf: Anglès
Tutor de Grup: 3r ESO C
Dia i hora atenció a pares i mares: Dijous 09:50
Mamen Beldambelda@iesisidormacabich.esProf: Matemàtiques
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 8.55
Cap d'Estudis Adjunt (E.S.O. i Batxillerat)
Mercé Barreda Carbajombarreda@iesisidormacabich.esProf: Anglès
Tutor de Grup: 1º Batxillerat A
Dia i hora atenció a pares i mares: Dijous 09:50
Nélida Marí Ferrernmari@iesisidormacabich.esTutor de Grup: 1r ESO B
Neus Cardona Ribasncardona@iesisidormacabich.esProf: Educació física
Dia i hora atenció a pares i mares: Dilluns 11.05
Tona Sanchis Tasatsanchis@iesisidormacabich.esProf: Biologia i geologia
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 8.55

2n ESO

Tutor de Grup: 2n ESO B
Dia i hora atenció a pares i mares: Divendres 11:05
Prof: Llengua castellana i literatura
Tutor de Grup: 2n ESO C
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 9.50
Tutor de Grup: 2n ESO A
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimecres 08:55

3r ESO

Tutor de Grup: 3r ESO B
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimecres 11:05
Prof: Anglès
Tutor de Grup: 3r ESO C
Dia i hora atenció a pares i mares: Dijous 09:50
Tutor de Grup: 3r ESO A
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 12:00

4t ESO

Tutor de Grup: 4t ESO B
Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 12:00
Prof: Educació física
Tutor de Grup: 4t ESO C
Dia i hora atenció a pares i mares: Dilluns 11.05
Tutor de Grup: 4t ESO A
???Dia i hora atenció a pares i mares: Dimarts 09:50